Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

INTEX 26330NP БАЗЕН 549Х132 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА ГРЕЈ ВУД , ФИЛТЕР ПУМПА И СКАЛИ 26330NP

67.000 ден.
Потребни наградни поени: 67000
  • Производител: INTEX
  • Шифра:INTEX 26330NP БАЗЕН 549Х132 СМ
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха

Базенот Ultra XTR Frame содржи сеопфатен пакет клучни додатоци за вашиот базен. Ако купите базен Intex Ultra XTR Frame, ќе го добиете најквалитетниот базен! Базен кој ви гарантира летно капење во сопствената градина. Челична конструкција за уште поголема стабилност. Покрај тоа, филмот за базен Intex Ultra Frame е исклучително зајакнат. Се состои од два дебели и издржливи надворешни слоеви на ПВЦ фолија и среден слој од издржлив полиестер полистирен. Од надворешната страна на базенот има и појас кој ја одржува формата на ѕидот.

ОПИС НА ФИЛТЕРСКАТА ПУМПА:

Пумпа за песок во системот за технологија за хидро аерација ™ што гарантира најдобра филтрација и непобедлива чиста вода.


ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ НА ФИЛТЕРСКАТА ПУМПА:

- нето корпа за загадување,

- вграден тајмер

- 6-степен вентил

- манометар,

- издржлив резервоар,

- Филтер за вметнување песок приближно 0,45-0,85 mm, приближно 23 kg,

- Излезна пумпа 7,9 m³ / h,

- Излез на системот 6 m³ / h,

- енергија 220-240,

- моќност 0,3 КС,

- тежина 18,1 кг,

СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ:

базен 26330NP,

филтер пумпа за песок [26646],

душек за базен

покривка за базен,

скала [28077],

инструкции,


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција