Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Детски Велосипед PARMA PAM201 20"/13" Venera Bike

8.999 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1203056
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Седиште HUABEI KOS20Z


Волан  црн 560X22.2X25.4MM


Педали PVC

Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG

Made in EU


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција