Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед

8.999 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1201005
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха

СЕДИШТЕ HUABEI KOS20M сиво
РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА жолти долги
ВОЛАН 20" 560X22.2X25.4MM
СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ 
ПЕДАЛИ ПП со катадиоптер
9/16" СРЕДЕН ПОГОН ЗА ДЕТСКИ ВЕЛОС  40T  150ММ
СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 3Р
ЛАНЕЦ MAYA P410
ПРСТЕН V1 20" црн 36 ДУПКИ V1.20CR.
ПРЕДНА ГЛАВА MTB 36R
ЗАДНА ГЛАВА kontra 36R FAVORIT CZ
SP.20Х2.50 (64-406) ЦРНА 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција