Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
EXPLORER SPY203 20"/11"  LEGION велосипед Нема залиха
EXPLORER SPY203 20"/11"  LEGION велосипед
EXPLORER SPY203 20"/11"  LEGION велосипед

EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед

8.999 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1201013
  • Наградни поени:200
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

СЕДИШТЕ HUABEI KOS20M сиво
РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА црно-сиви кратки
ВОЛАН 20" 560X22.2X25.4MM
СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ
ПЕДАЛИ ПП со катадиоптер
СРЕДЕН ПОГОН ЗА ДЕТСКИ ВЕЛОС  40T  150ММ
СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 3Р
ЛАНЕЦ МТВ MAYA P6001
ПРСТЕН V1 20" црн 36 ДУПКИ V1.20CR.
ПРЕДНА ГЛАВА MTB SHUNFE
ЗАДНА ГЛАВА МТВ 36R SHUNFE
SP.20Х2.10 (54-406) ЦРНА
6 FAZ INDEX 14T-28T SHUN FENG
ЗАДЕН МЕНУВАЧ INDEX НА КУКА ЦРН SYPO
РАЧЕН МЕН. REVO S.POWER 6 INDEX SFT  30

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција