Електрични тротинети и возила

Електрични тротинети и возила

електрични тротинети, велосипеди, возила

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Електричен тротинет детски KDS-ESM02(B) Електричен тротинет детски KDS-ESM02(B)
Модел - KDS-ESM02(B) Карактеристики: - акомулатор - 6V 4A/h - максимална брзина - 5km..
4.800 ден.
без ДДВ: 4.068 ден.
Електричен тротинет детски KDS-ESM02(G) Електричен тротинет детски KDS-ESM02(G)
Модел - KDS-ESM02(G) Карактеристики: - акомулатор - 6V 4A/h - максимална брзина - 5km..
4.800 ден.
без ДДВ: 4.068 ден.

Распродадено

-16%

Распродадено

Електричен тротинет HAMACHI ET-A10 Електричен тротинет HAMACHI ET-A10
Модел - HAMACHI ET-A10  Мотор: 150W Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка Бате..
11.690 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 9.907 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Електричен тротинет HAMACHI ET-A2 Електричен тротинет HAMACHI ET-A2
Модел - HAMACHI ET-A2  Мотор: 250W Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка Батер..
13.850 ден.15.850 ден.
без ДДВ: 11.737 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Електричен тротинет HAMACHI ET-A3 Електричен тротинет HAMACHI ET-A3
Модел - HAMACHI ET-A3 Мотор: 300W Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка Батерија - ..
17.220 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.593 ден.
Електричен тротинет RIDER KDS-ES3 Електричен тротинет RIDER KDS-ES3
Модел - RIDER KDS-ES3 Карактеристики: - една боја - максимална брзина - 15km/h - со ..
17.800 ден.
без ДДВ: 15.085 ден.
-10%
Електричен тротинет HAMACHI ET-A5 Електричен тротинет HAMACHI ET-A5
Модел - HAMACHI ET-A5  Мотор: 250W Предна/Задна кочница - Електромагнетна/Гуртни Бате..
19.990 ден.22.300 ден.
без ДДВ: 16.941 ден.
-16%
Електричен тротинет HAMACHI ET-A9 Електричен тротинет HAMACHI ET-A9
Модел - HAMACHI ET-A9  Мотор: 350W Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка Батер..
21.900 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
-29%
Електричен тротинет HAMACHI ET-A4 PLUS Електричен тротинет HAMACHI ET-A4 PLUS
Модел - HAMACHI ET-A4 PLUS Мотор: 350W Задна кочница - гуртни Батерија - Литиумска 36V . 1..
21.990 ден.30.999 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
Електричен тротинет HAMACHI ET-A11 Електричен тротинет HAMACHI ET-A11
Модел - HAMACHI ET-A11 (моделот се продава во опција со перфорирани-полни гуми, или со гуми на надув..
25.999 ден.
без ДДВ: 22.033 ден.
Електричен тротинет RIDER KDS-ES2 Електричен тротинет RIDER KDS-ES2
Модел - RIDER KDS-ES2 Карактеристики: - една боја - максимална боја - 25km/h - со едно по..
26.800 ден.
без ДДВ: 22.712 ден.
Електричен тротинет HAMACHI ET-A1 GT 14A Електричен тротинет HAMACHI ET-A1 GT 14A
Подобрена GT верзија од веќе бараниот HAMACHI ET-A1 , која може да се пофали со својот 18 ампер..
28.590 ден.
без ДДВ: 24.229 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS