Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY

13.999 ден.
14.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1261030
  • Наградни поени:330
  • Достапност:Нема залиха
 

Седиште кафено ELI со амортизер
Рачки кафено црни FASHION
Корпа предна ситно плетена црна
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V ALU без рачки кочници
Предно светло LED
Педали FEIMIN COMFORT поштарски
Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Заден менувач на кука индексен 6/7 POWER RD18
Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
Заден трепкач

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција