Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел

9.990 ден.
10.990 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1241058
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

СЕДИШТЕ ЗА PAM2412
РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ
КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X22.2X25.4 ЦРН
СЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ
ПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕР
СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T
СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5S
ЛАНЕЦ MTB MAYA Z33 P6001
ОБРАЧ 24" СИВ 36 ДУПКИ V1.24SV.
ПРЕДНА ГЛАВА MTB ЧЕЛИК ЦРНА SHUN F.
ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R ЧЕЛИК ЦРНА SHUNFE.
SP.24X1.95 (54-507) H-826 D.J
ИНДЕКС НА ФАЗА ЦРН 14T-28T SHUN FENG
МЕНУ. СРЕД. DOWN PULL SIPO 42T
ЗАДЕН МЕНУВАЧ КИНЕСКИ НА КУКА
РАЧЕН МЕНУВАЧ A REVO SHIFT POWER SFT-30

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција