Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта

8.999 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1201000
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха


 

СЕДИШТЕ ЗА FAS201

РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО БЕЛИ КРАЦИ

ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 580MM

СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ ПЕДАЛИ ЗА ДЕЦА ПВЦ

9/16" СРЕДЕН ПОГОН ЗА ДЕТСКИ ВЕЛОС 42Т ЦРН 152ММ

СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5S

ЛАНЕЦ МТБ MAYA Z33 P6001

8 ПРСТЕН V1 20" СИВ 36 ДУПКИ V1.20SV.

ПРЕДНА ГЛАВА MTB 36R

ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R

SP.20Х2.10 (54-406) ЦРНА ПНЕУМАТ.

ИНДЕКС НА ФАЗА ЦРНА 14Т-28Т ШУН ФЕНГ

ЗАД. МЕНУВАЧ ИНДЕКСЕН НА КУКА ЦРН СИПО

РАЧ. МЕН. REVO S.POWER 6 ИНДЕКС СФТ-30

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција