Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед Нема залиха
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед

EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед

7.999 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1203019
  • Наградни поени:300
  • Достапност:Нема залиха


СЕДИШТЕ VISSITOR NITRO
РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНИ КРАЦИ
ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 580MM
СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ ПЕДАЛИ ЗА ДЕЦА ПВЦ
9/16" СРЕДЕН ПОГОН ЗА ДЕТСКИ ВЕЛОС 42Т ЦРН 152ММ
СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5S
ЛАНЕЦ МТБ MAYA Z33 P6001
8 ПРСТЕН V1 20" СИВ 36 ДУПКИ V1.20SV.
ПРЕДНА ГЛАВА MTB 36R
ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R
SP.20Х2.10 (54-406) ЦРНА ПНЕУМАТ.
ИНДЕКС НА ФАЗА ЦРНА 14Т-28Т ШУН ФЕНГ 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција