Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER North NOR263 26"/18 велосипед

12.499 ден.
13.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1261057
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха


Седиште HUBEI
Рачки за волан MEGA 
Криви на волан 26" 600X22.2X25.4 
Сет V PVC без рачки кочници
Педали FEIMIN PVC LADY
Среден погон MTB црн 22/32/42Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач  V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувачSHIM.31,8 MM 42T AFDTZ500DSTM6
Заден менувач SHIM.TZ RUPA ARDTZ500GSD
Рачен менувач SHIM.ASLTZ500LNB/ASLTZ5006R

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција