Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER HUN291AM 29"/20" VISITOR HUNTER велосипед

17.999 ден.
19.999 ден.
Потребни наградни поени: 20000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1280090
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха


Седиште HIGH END NEON жолто 
Рачки на волан HERRMANS црно сиви краци
Волан челик SF црн 31.8X640
Диск на коч. Мех.  DISK 160MM PRED. SYPO
Диск на коч. Мех. DISK 160MM ZAD. SYPO
Педали ПП со кадатиоптер
Среден погон МТВ црн 28/38/48Т
Средна осовина 3У на штраф KENLI
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V3 26" црн 36дупки V3.26CR.
Предна глава челик со навој за диск
Задна глава челик со навој за диск
SP.26 X 1,90 50-559 V60 црна MITAS
Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Менувач SHIM.PRED.31.8MM AFDTZ510DSTM6
Заден менувач SHIM.TZ RUPA ARDTZ500GSD
Рачен менувач SHIMANO REVOSHIFT 3 FRIC./ 6 ASLRS35LNBP/ASLRS35R6AP

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција