Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"

13.999 ден.
15.599 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1261125
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха


седиште комфорт црно ELI FASHION
рачки на волан HERRMANS DUDE црно бели
корпа пвц плетена бела
волан за крузер ХРОМ
сет V-ALU кочници
предна лед лампа
педали поштарски FEIMIN COMFORT
Среден погон 44Т SPORT коцка хром
средна осовина МТВ на штраф 5S
ланец MTB MAYA Z50 P7003
обрач V1 26" сив 36RUPA V1.26СВ
предна глава MTB 36R
задна глава MTB 36R
SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMAT.
браник  метален бел Венсини
фазен индекс црн 14T-28T

менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18

рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
заден трепкач монтажа на пактрегер

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција