Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед

13.499 ден.
14.999 ден.
Потребни наградни поени: 13000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1281003
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха


Седло BORTIGE жолто
рачки на волан MEGA црно жолти кратки
Волан челичен SF црн 31.8X640
Сет V-ALU без рачни кочници
Педали ПП со катадиоптер
Преден погон MTB црн 28/38/48T
Средна осовина MTB на штраф 5С
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V3 27.5 - 650B црн 36 дупки V3
Глава предна MTB челик црна SHUN F.
Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.27,5 X 2,10 54-584 CRNA MITAS
Фазен индекс црно жолт 13T-28T SHUN F.
Среден менувач TOP PULL 28.6 48T POWER
Заден менувач кука индекс 6/7 POWER RD18
Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција