Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER SPY245 24"/13" велосипед

10.990 ден.
11.990 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1240026
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Седиште  HUABEI TEA  розе
Рачки на волан MEGA црно розеви кратки
Волан криви 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачни кочници
Педали FEIMIN PVC LADY
Среден погон МТВ црн 22/32/42T
Средна осовина MTB на штраф 5С
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 26" сива 36 RUPA V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.26X1.95 (52-559) CRNA VELOTYRE
Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T
Заден менувач кинески на кука
Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција