Акција
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-10%
BLANCO ZIA 6S BLANCO ZIA 6S
19.800 ден.21.999 ден.
19.800 ден.21.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J  Статична пила Professional Bosch GTS 10J  Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
Stanley FMEW204K-QS Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер
  • Stanley FMEW204K-QS Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер
  • Stanley FMEW204K-QS Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер

Stanley FMEW204K-QS Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер

7.499 ден.8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8500
Производител: Stanley
Шифра на производ: 2597
Наградни поени: 130
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики

Влезна моќност 1010 W
Брзина на траката 190-380 m/min
Димензии на траката 76×533 mm
Брусна површина 76×140 mm
Тежина 3.5 Kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Stanley Stanley FMEW204K-QS Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер Карактеристики Влезна моќност 1010 W Брзина на траката 190-380 m/min Димензии на траката 76×533 mm Брусна површина 76×140 mm Тежина 3.5 Kg .. Category: Product #: 2597 Regular price: 7.499 ден. 7.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store