Акција
-27%
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
1.099 ден.1.499 ден.
1.099 ден.1.499 ден.
-11%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.18.999 ден.
16.999 ден.18.999 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
1.499 ден.1.999 ден.
1.499 ден.1.999 ден.
-17%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.499 ден.13.799 ден.
11.499 ден.13.799 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-11%
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
16.999 ден.18.999 ден.
16.999 ден.18.999 ден.
-12%
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
15.399 ден.17.499 ден.
15.399 ден.17.499 ден.
-12%
Beko DB 7101 PA кондензациска сушара
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
9.499 ден.11.999 ден.
9.499 ден.11.999 ден.
-16%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
10.499 ден.12.499 ден.
10.499 ден.12.499 ден.
-7%
BEKO DFN 04310 W
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-17%
Emide EM4261 плафонски вентилатор со светло
7.450 ден.8.999 ден.
7.450 ден.8.999 ден.
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PER 18/21/24
 • STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PER 18/21/24

STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PER 18/21/24

24.870 ден.26.460 ден.
без ДДВ: 21.076 ден. Потребни наградни поени: 25500
Производител: STIEBEL ELTRON
Шифра на производ: PER 18/21/24
Наградни поени: 300
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Потполно електронски управуван уред
 • Kомфорт при обезбедување на топла вода со секогаш иста температура
 • Највисок стандард за топла вода!
 • Елегантен дизајн –само 93 mm тенок
 • Менувачки избор на јачина ( 3/in1 ) од 18/21/24 kW
 • Моторен вентил за постојано константна температура
 • Електронски сензор за детекција на воздух
 • Греење на водата со систем на голи жици со  пластичен грејач
 • Погоден за употреба при мека како и тврда вода
 • Интегриран дијагностички систем
 • Брза и едноставна инсталација
 • Заштита од прскање на водата, ниво IP 25
 • Избор на температурата од 30 до 60°C
 • Степенски избор на температурата , скала /-0,5°C
 • Голем LC-Display, две менувачки бои (сина/црвена)
 • Едноставна и брза монтажа
 • Погоден и за соларна инсталација при влезна температура до 45°C и излезна температура до 60°C
 • Вклучен далечински тастер за управување
 • Волтажа : 3/PE ~ 400 V
 • Осигурачи : 32 / 32 / 35 A
 • Димензии (ВхШхД) : 485x226x93 (mm)
 • Тежина 3.8 кг
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS