Акција
-9%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200  Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.899 ден.3.335 ден.
2.899 ден.3.335 ден.
-3%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
19.499 ден.19.999 ден.
19.499 ден.19.999 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
TOPEX NEO јакна зимска 81-570
  • TOPEX NEO јакна зимска 81-570
  • TOPEX NEO јакна зимска 81-570
  • TOPEX NEO јакна зимска 81-570

TOPEX NEO јакна зимска 81-570

3.490 ден.
Потребни наградни поени: 3500
Производител: TOPEX
Шифра на производ: TOPEX NEO јакна зимска 81-570
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* величини :

TOPEX NEO јакна зимска 81-570 

Зимската работна јакна NEO е ветроотпорна и водоотпорна.

Многу топла, а сепак лесна и издржлива благодарение на употребените материјали.

Не го попречува движењето. Има отстранлива, прилагодлива капа и висок држач за заштита на вратот.

Ракави со прилагодливи врвки и дополнителни внатрешни рендери за спречување на ветер или дожд. На дното на јакната има прилагодлива врвка за влечење за да се загреете максимално. Јакната има многу практични џебови, вклучително и џеб за паметен телефон што е зголемен во споредба со претходните модели. Благодарение на внатрешниот џеб и мултифункционалниот држач, секогаш можете да ги носите вашите најважни предмети со себе. Рефлектирачките елементи обезбедуваат подобра визуелна идентификација на корисникот. Квалитетот го гарантира европскиот CE сертификат, како и исполнувањето во согласност со барањата на стандардот EN ISO 13688: 2013. Брендот NEO ги исполнува очекувањата на професионалците.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-17%
TOPEX NEO Работнo палто TOPEX NEO Работнo палто
1.750 ден.1.450 ден.
1.750 ден.1.450 ден.
-19%
WURTH Работни чевли Tritton WURTH Работни чевли Tritton
2.599 ден.2.100 ден.
2.599 ден.2.100 ден.
-19%
WURTH Работни чевли Monza WURTH Работни чевли Monza
2.599 ден.2.100 ден.
2.599 ден.2.100 ден.
-21%
WURTH Работни чевли Taurus WURTH Работни чевли Taurus
2.599 ден.2.050 ден.
2.599 ден.2.050 ден.
-15%
WURTH Работни чевли Grigio WURTH Работни чевли Grigio
2.899 ден.2.450 ден.
2.899 ден.2.450 ден.
-17%
Wurth јакна Softshell Wurth јакна Softshell
2.999 ден.2.499 ден.
2.999 ден.2.499 ден.
-18%
Wurth Пилот јакна Wurth Пилот јакна
2.799 ден.2.299 ден.
2.799 ден.2.299 ден.
-8%
WURTH  Softshell Grigio јакна WURTH  Softshell Grigio јакна
2.499 ден.2.290 ден.
2.499 ден.2.290 ден.
-22%
Wurth Зимска јакна, Santorin Wurth Зимска јакна, Santorin
2.299 ден.1.799 ден.
2.299 ден.1.799 ден.
-15%
Wurth јакна Volkano Wurth јакна Volkano
2.290 ден.1.950 ден.
2.290 ден.1.950 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
TOPEX TOPEX NEO јакна зимска 81-570 TOPEX NEO јакна зимска 81-570  Зимската работна јакна NEO е ветроотпорна и водоотпорна. Многу топла, а сепак лесна и издржлива благодарение на употребените материјали. Не го попречува движењето. Има отстранлива, прилагодлива капа и висок држач за заштита на вратот. Ракави со прилагодливи врвки и дополнителни внатрешни рендери за спречување на ветер или дожд. На дното на јакната има при.. Category: Product #: TOPEX NEO јакна зимска 81-570 Regular price: 3.490 ден. 3.490 Available from: КРУСЕЛ e-Store