Акција
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-15%

Распродадено

Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.294 ден.2.699 ден.
2.294 ден.2.699 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-8%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-23%

Распродадено

INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа
5.599 ден.7.299 ден.
5.599 ден.7.299 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
Трактор VILLAGER VT 1005 HD
 • Трактор VILLAGER VT 1005 HD
 • Трактор VILLAGER VT 1005 HD
 • Трактор VILLAGER VT 1005 HD

Трактор VILLAGER VT 1005 HD

144.000 ден.149.000 ден.
Потребни наградни поени: 150000
Производител: Villager
Шифра на производ: VILLAGER VT 1005
Наградни поени: 2000
Достапност: На залиха
Количина:

 

 

 

Карактеристики и предности

 • VT 1005 HD е косилка за трактори погодна за косење и уредување тревници со површини над 6000 м2
 • Моќниот мотор и хидростатичкиот менувач го гарантираат квалитетот и сигурноста на овој исклучителен уред
 • Додатната опрема и вклучените уреди го прават овој трактор исклучителен, сеопфатен уред

Спецификации на продукт

 • Површина на косење 6000 м²
 • Тип на мотор  серија 4 POWERBUILT 4165 AVS
 • Зафатнина на моторот 460 см³
 • Моќност на моторот 12,1 kW / 3600 вртежи во минута
 • Ширина на косење 980 мм
 • Висина на косење 25 – 80 мм (7 нивоа, централно)
 • Тип на нож Двоен нож
 • Тело на нож Метал
 • Менувач Хидростатички
 • Бр. брзина напред 1 (варијабилна)
 • Бр. брзина назад 1 (варијабилна)
 • Дијаметар на тркало предно/задно 380 mm/457mm
 • Обем на колекторот 240л

Тежина 202 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS