Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Анабел

7.990 ден.
12.810 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Анабел 214-000014
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Ако барате Тв комода со дизајн што се истакнува, тогаш Анабел е она што ви треба. Современа, модерна и флексибилена, ќе ја обнови естетиката на вашиот простор, нудејќи ви простор за складирање во исто време.

Спецификации:

- Изработка на иверкасо висококвалитетна меламинска облога со голема издрживост.

- Вклучува затворени плакари за електронски уреди и складирање

- Достапна во бела боја

Димензии: 160x35x45cm

Време на испорака: 10-14 дена


214-000014

Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција