Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Бруно

9.900 ден.
14.250 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Бруно 123-000095
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Изберете ја серијата Бруно и освежете го вашиот простор според најновите трендови.

Хармонично се комбинира со друг мебел од истиот опсег на Бруно, идеален за целосен мебел во домот.

Спецификации:

- Рамка изработена од медијапан, дебела 16мм и врв 25мм. 

- Има две фиоки, една преграда за ракавици и полици за чување на вашите електронски уреди.

- Има елегантни црни метални ногарки.

Димензии на производот:

Должина: 182 см

Ширина: 40 см

Висина: 56,5 см 123-000095


Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција