Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Dakota

5.990 ден.
6.990 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Dakota
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.

Димензии на ТВ комода

Ширина: 145 cm  

Висина: 49,8 cm  

Длабочина: 36,8 cm

Димензии на полица: 

Ширина: 70 cm  

Висина: 11 cm  

Длабочина: 30 cm


8681875184747

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција