Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Дело

5.999 ден.
11.400 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Дело 176-000005
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Додадете стил во декорацијата на вашиот дом со Дело Тв комодата. Ергономски и квалитетен мебел кој ветува дека естетски ќе го комплетира вашиот простор.

Спецификации:

- Стабилна рамка со облога од меламин соиздржлив медијапан. Материјалите се направени врз основа на европските стандарди за квалитет Е1.

- Има два затворени дела кои се идеални за затворена организација на уредите поврзани со вашиот телевизор, нивните додатоци и други предмети од вашето секојдневие.

Ѕид: се монтира директно на ѕидот што ви овозможува да го поставите на висина по ваш избор.

Достапна во антрацит - даб.

Димензии на производот:

Должина: 140 см

Ширина: 31,5 см

Вкупна висина: 29,5 см

Време на испорака: 10-14 дена


 176-000005

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција