Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Еко

4.399 ден.
7.110 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Еко 043-000073
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Еко ТВ едкомодата има класичен дизајн и е совршен избор доколку минималниот стил е ваш вкус. Со простор за складирање, како и простор за декодери или гејмерски конзоли. Еко ТВ коодата е одлична опција за секој стил на дом.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетен меламин со дебелина од 16мм во боја сонома

- Со лизгачка врата

Димензија:

Должина: 120 см

Ширина: 40 см

Висина: 38 см


 043-000073

Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција