Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Галена, орев со бела боја

8.990 ден.
15.200 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Галена, орев со бела боја 071-001424
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


ТВ комода Галена, орев со бела боја

15 200 ден
 
8 999 ден Заштеди 6 201 ден
Со вклучен ДДВ

Тв комода која следи геометриски линии и го истакнува минималниот дизајн кој има за цел да ја обнови естетиката на вашата дневна соба.

Композицијата е комплетирана со ѕидни полици за поставување на вашите омилени украси и мали предмети.

Спецификации:

- Произведен од меламин дебел 18мм со одличен квалитет, со голема отпорност. Се нуди во комбинација на бои: орев со бела боја

- Има два затворени делови и полици за чување ситни предмети и украси.

Димензии на таблата:

Должина: 140 см.

Ширина: 30 см.

Висина: 46 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција