Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Hana

6.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Hana
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.

Димензии на ТВ комода: 

Ширина: 140 cm  Висина: 48 cm  Длабочина: 30 cm

Димензии на ѕидната полица: 

Ширина: 80 cm  

Висина: 14,2 cm  

Длабочина: 13,6 cm

Метални ногарки

Пластични рачки


8683742130529

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција