Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Хандра

4.599 ден.
7.110 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Хандра 176-000022
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Дајте стил на декорацијата на вашиот дом со Тв комодата Хандра. Ергономски и квалитетен мебел кој ветува дека естетски ќе го комплетира вашиот простор.

Спецификации:

- Стабилна рамка со облога од меламин и со издржлив медијапан. Материјалите се направени врз основа на европските стандарди за квалитет Е1.

- Има два затворени плакари кои се идеални за затворена организација на уредите поврзани со вашиот телевизор, нивните додатоци и други предмети од вашето секојдневие. Исто така, има отворени полици за складирање на дното.

Ѕид: се монтира директно на ѕидот што ви овозможува да го поставите на висина по ваш избор.

Достапен во антрацит - даб.

Димензии на производот:

Должина: 100 см

Ширина: 31,5 см

Висина: 29,5 см


 176-000022

Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција