Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Хандра Л

9.990 ден.
15.650 ден.
Потребни наградни поени: 16000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Хандра Л 176-000002
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


ТВ комода Хандра

15 650 ден
 
9 990 ден Заштеди 5 660 ден
Со вклучен ДДВ

Додајте стил во вашиот дом со Тв комодата Хандра. Ергономски и квалитетен мебел кој ветува дека естетски ќе го комплетира вашиот простор.

Спецификации:

- Стабилна рамка  со облога од меламин со издржлив медијапан. Материјалите се направени врз основа на европските стандарди за квалитет Е1.

- Има две затворени прегради кои се идеални за затворена организација на уредите поврзани со вашиот телевизор, нивните додатоци и други предмети од вашето секојдневие. Исто така, има отворени полици за складирање.

Ѕид: се мон тира директно на ѕидот што ви овозможува да го поставите на висина по ваш избор.

Достапен во бела - дабова боја.

Димензии на производот:

Должина: 180 см

Ширина: 31,5 см

Вкупна висина: 29,5 см

Време на испорака: 10-14 дена


176-000002

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција