Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Касандра

7.990 ден.
12.810 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Касандра 182-000039
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Ако барате Тв комода со дизајн што се истакнува, тогаш Анабел е она што ви треба. Современа, модерна и флексибилена, ќе ја обнови естетиката на вашиот простор, нудејќи ви простор за складирање во исто време.

Изработен од иверка со висококвалитетен меламин обложен со голема издрживост. Достапен во црн мермер со дабови детали.

Сите материјали што се користат во производството се во согласност со еколошките и здравствените стандарди за децата врз основа на европските стандарди за квалитет Е1.

Вклучува три затворени плакари за електронски уреди.

Достапна во комбинација на бои: црн мермер и светло орев

Димензија:

Должина: 180 см.

Длабочина: 35 см.

Висина: 48,3 см.


 182-000039

Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција