Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Кејв

3.999 ден.
7.110 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Кејв
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Оваа ТВ комода комбинира едноставност и современ стил и е идеален за компактно живеење.

Спецификации:

- Рамка изработена од: иверица со меламинска облога.

- Вклучено: 1 плакар/ затворен склад, 1 полица.

- Достапна во бело-орев боја.

Димензија:

Должина: 120 см

Длабочина: 25 см

Висина: 37 см

Време на испорака: 10-14 дена


120-000042

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција