Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Сабиан, сонома

7.999 ден.
12.810 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Сабиан, сонома 182-000002
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Ако сте љубител на класиката и барате Тв комода за да го комплетирате украсувањето на вашата дневна соба, тогаш Олимпус е за вас. Квадратниот дизајн со чистите линии, конструкцијата од квалитетни материјали и просторите за складирање го прават овој мебел лесен за употреба и неопходен за секој простор.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверка од меламин, со голема издржливост.

- Сите материјали што се користат во производството се во согласност со еколошките и здравствените стандарди за децата врз основа на европските стандарди за квалитет Е1.

- Достапна во боја на сонома.

- Има полица за електронски уреди како и два кабинети за чување ситни предмети.

- Ногарките се во боја на сонома

Време на испорака: 10-14 дена


182-000002

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција