Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Linea

6.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Linea
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.

Ширина: 160 cm  

Висина: 45 cm  

Длабочина: 40 cm

Висина на ногарки: 10 cm


8683342050029

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција