Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

TВ комода Мелати, орев

15.990 ден.
24.250 ден.
Потребни наградни поени: 16000
  • Производител: BJB
  • Шифра:TВ комода Мелати, орев 119-001127
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


TВ комода Мелати, орев

24 250 ден
 
15 990 ден Заштеди 8 260 ден
Со вклучен ДДВ

Тв комода кој совршено ќе го надополни вашиот простор, давајќи му примеси на луксуз. Мелати ќе ве воодушеви со својот оригинален дизајн и квалитет

Спецификации:

- Изработена во внатрешноста  со меламинска постава.

- Има шкаф и фиока кои се нудат за затворено складирање на вашите предмети.

- Максимална отпорност на тежина: 40 кг

- Боја природна со црни метални ногарки

Димензија:

Должина: 170 см

Длабочина: 45 см.

Висина: 48,5 см.

Време на испорака: 10-14 дена

 119-001127


Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција