Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Олимпус

5.999 ден.
8.535 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Олимпус 123-000042
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Ако сте љубител на класиката и барате Тв комода за да го комплетирате украсувањето на вашата дневна соба, тогаш Олимпус е за вас. Квадратниот дизајн со чистите линии, конструкцијата од квалитетни материјали и просторите за складирање го прават овој мебел лесен за употреба и неопходен за секој простор.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверка од меламин, отпорна на стрес, абење и време.

- Достапна во орев боја.

Димензија:

Должина: 180 см.

Длабочина: 35 см.

Висина: 48,6 см.

Време на испорака: 10-14 дена


 123-000042


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција