Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Осло

7.990 ден.
11.400 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Осло 086-000012
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Додадете бохо шмек на декорацијата во вашиот простор со серијата Осло. Тв комодата Осло нуди простор за складирање и во исто време дава и елегантна естетика. Изберете Осло и дајте му топлина на вашиот декор. 

Спецификации:

- Висококвалитетна рамка со голема издржливост.

- Предниот дел на конструкцијата е рамномерно обложен со ратан со висока цврстина.

- Ногарките од дрво имаат голема цврстина

Има две отворени полици за поставување на уредите поврзани со вашиот телевизор како и за креирање украсни композиции.

Има два затворени дела кои се идеални за затворено складирање на вашите секојдневни предмети.

Достапен во боја на сонома.

Хармонично се комбинира со други производи од истата серија.

 086-000012


Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција