Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Патон, бела и орев

8.999 ден.
15.200 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Патон, бела и орев 214-000020
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Тв комода која следи геометриски линии и го истакнува минималниот дизајн кој има за цел да ја обнови естетиката на вашата дневна соба.

Композицијата е комплетирана со ѕидни полици за поставување на вашите омилени украси и мали предмети.

Спецификации:

- Изработка на иверица со висококвалитетна меламинска обвивка, со голема отпорност. Достапна во бела во комбинација со орев боја.

Димензии на таблата:

Должина: 160 см.

Ширина: 35 см.

Висина: 32 см.


Време на испорака: 10-14 дена


214-000020

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција