Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

TВ комода Пике

9.900 ден.
17.085 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:TВ комода Пике 214-000026
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Тв комодата ќе ја задоволи вашата потреба за гледање телевизија и складирање на вашите украсни предмети, нудејќи ви посебен стил во вашата дневна соба.

Спецификации:

- Изработен од висококвалитетен меламин и метал кој е со голема издрживост.

- Достапна во боја на антрацит

Димензии на производот:

Должина: 160 см

Ширина: 35 см

Висина: 50 см


214-000026

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција