Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Валдо

2.990 ден.
4.260 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Валдо 120-000172
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


ТВ комода Валдо

4 260 ден
 
2 990 ден Заштеди 1 270 ден
Со вклучен ДДВ

ТВ комода која комбинира едноставност и современ стил.!

Спецификации:

- Рамка изработена од: иверица со меламинска облога

- 4 полици изработени од: иверица со меламинска обвивка.

- Достапна во бела боја.

Димензија:

Должина: 100 см

Длабочина: 29,6 см

Висина: 40 см

Време на испорака: 10-14 дена


 120-000172

Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција