Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM

15.999 ден.
Потребни наградни поени: 14000
  • Производител: RAPID
  • Шифра:22539
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха

Velosiped 29 Disk + Amortizer”

21 Brzini
Shimano Menuvac 
Dupli Alumisnki Bandashi
Disc Brake Kocnici
Preden Amortizer
Meko Sedishte
Namenet za vozrast +16 godini

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција