Акција
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-12%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
1.499 ден.1.999 ден.
1.499 ден.1.999 ден.
-17%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
14.999 ден.17.999 ден.
14.999 ден.17.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-6%
Beko DB 7101 PA кондензациска сушара
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-19%
ELECTROLUX ESF5512 LOX мaшина за садови
21.999 ден.26.999 ден.
21.999 ден.26.999 ден.
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
15.490 ден.16.990 ден.
15.490 ден.16.990 ден.
-21%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
-12%
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-10%
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
22.390 ден.24.900 ден.
22.390 ден.24.900 ден.
Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
 • Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
 • Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
 • Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
 • Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
 • Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
 • Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26

Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26

23.300 ден.26.300 ден.
без ДДВ: 19.746 ден. Потребни наградни поени: 24000
Производител: Viper
Шифра на производ: 14833
Наградни поени: 210
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја по избор Viper:

 

Модел: Bicycle Viper Rebel FS

Хидраулични Рамка: XC-400, 135см / 18см / 71см

Вилушка: SUNTOUR XCM со заклучување (прилагодливи предни амортизери)

Големина: 26 " Пренос: Синџир (Shimano CN - HG73)

Менувач: Shimano Altus SL-M310 - 8 (27 брзина)

Front Derallieur: Shimano Altus FD З

аден дерилатор: Шимано Алтус РД Crank:

Prowheel FLINT

Гуми: Kenda 26 "x 1,95"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Разговор во живо

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS