Акција
-38%
BAUER FH-511 калорифер
799 ден.1.299 ден.
799 ден.1.299 ден.
-14%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-11%
BEKO CS 234022 X
18.790 ден.20.999 ден.
18.790 ден.20.999 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
9.499 ден.11.999 ден.
9.499 ден.11.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-17%
Gorenje KAS35NFT 3,5kw
14.990 ден.18.000 ден.
14.990 ден.18.000 ден.
-10%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
26.999 ден.29.998 ден.
26.999 ден.29.998 ден.
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
899 ден.1.349 ден.
899 ден.1.349 ден.
-8%
Gorenje WD94141 машина за перење и сушење
35.990 ден.38.990 ден.
35.990 ден.38.990 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
16.490 ден.16.790 ден.
16.490 ден.16.790 ден.
-3%
Gorenje W7203 машина за перење
19.390 ден.19.990 ден.
19.390 ден.19.990 ден.
Велосипед Viper Steel XM 26
  • Велосипед Viper Steel XM 26
  • Велосипед Viper Steel XM 26
  • Велосипед Viper Steel XM 26
  • Велосипед Viper Steel XM 26
  • Велосипед Viper Steel XM 26

Велосипед Viper Steel XM 26

9.990 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 8.466 ден. Потребни наградни поени: 13000
Производител: Viper
Шифра на производ: 15354
Наградни поени: 130
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја по избор Viper:

Модел: Велосипед Viper Steel MTB
Рамка: челик
Вилушка: челик
Рим: Viper XC - 19 "
HUB: I & SU
Самостоен сад: алуминиумска легура од Viper
Менувач: Shimano MF-TZ21
Front Derallieur: Shimano Tourney
Заден дерилатор: Шимано ТЗ
Менувач: Shimano Tourney 21 брзина
Гуми: 26 x 2,35 MTB гуми
Сопирачки: Механички дискови на Шимано

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS