Акција
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-25%
Bosch ART 24 COMBI Електричен тример Bosch ART 24 COMBI Електричен тример
3.890 ден.5.190 ден.
3.890 ден.5.190 ден.
-25%
Bosch ART 27 COMBI Електричен тример Bosch ART 27 COMBI Електричен тример
4.590 ден.6.120 ден.
4.590 ден.6.120 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE Bosch Глодалица POF 1200 AE
6.550 ден.7.000 ден.
6.550 ден.7.000 ден.
-8%
BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"  EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-7%
Iskra DF-003 Вентилатор за на маса Iskra DF-003 Вентилатор за на маса
1.299 ден.1.399 ден.
1.299 ден.1.399 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена
  • VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена
  • VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена

VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена

12.499 ден.13.999 ден.
Потребни наградни поени: 12000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1281024
Наградни поени: 330
Достапност: На залиха
Количина:
 

Седиште GEL COMFORT
Рачки на волан HERRMANS црни кратон
Корпа ПВЦ плетена бела
Волан CITY 620X22.2X25.4
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK AKCIJA
Среден погон обичен 36Т коцка црн
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец 1/2X1/8" MAYA
Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R KINA
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)PNEUMAT.
Браник метален бел VENSINI
Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-8%

Распродадено

TRE282AMS 28"/21" VISITOR АЛУМИНИУМ CITY LIMITED TRE282AMS 28"/21" VISITOR АЛУМИНИУМ CITY LIMITED
23.999 ден.21.999 ден.
23.999 ден.21.999 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов велосипед
11.999 ден.9.999 ден.
11.999 ден.9.999 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

VISITOR FAS284S6 28"/17" VISITOR  LADY PREMIUM VISITOR FAS284S6 28"/17" VISITOR  LADY PREMIUM
19.999 ден.14.999 ден.
19.999 ден.14.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена   Седиште GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни кратон Корпа ПВЦ плетена бела Волан CITY 620X22.2X25.4 Сет V PVC без рачки кочници Педали PVC KLASIK AKCIJA Среден погон обичен 36Т коцка црн Средна осовина MTB на штраф 5S Ланец 1/2X1/8" MAYA Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV. Предна глава MTB 36R Задна глава контра 36R KINA SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)PNEUMAT. Браник метален бел V.. Category: Product #: 1281024 Regular price: 12.499 ден. 12.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store