Акција
-13%
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.7.999 ден.
6.999 ден.7.999 ден.
-10%
Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-20%

Распродадено

Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
1.900 ден.2.550 ден.
1.900 ден.2.550 ден.
-8%
BLANCO MILI INOX чешма BLANCO MILI INOX чешма
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-5%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
18.999 ден.19.999 ден.
18.999 ден.19.999 ден.
VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед
 • VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед
 • VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед

VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед

12.490 ден.13.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1261100
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Седло GEL COMFORT
Рачки на волан HERRMANS црни KRATON
Корпа PVC плетена бела
Волан CITY 620X22.2X25.4
Гарнитура V PVC без рачки кочници
Педала PVC KLASIK со лежиште
Среден погон 40T CR обичен коцка
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец 1/2X1/8" MAYA
Прстен V1 26/3/8" сив 36 дупки V1.263
Предна глава MTB 36R
Задна глава KONTRA 36R 
SP.26X1.3/8 (37-590) H-867 D.J
Блатгобран метален бел VENSINI
Светло предно+задно TREPT CAT SIBESAIL

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Rider 20" велосипед 8108 Rider 20" велосипед 8108
4.599 ден.3.999 ден.
4.599 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед Седло GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни KRATON Корпа PVC плетена бела Волан CITY 620X22.2X25.4 Гарнитура V PVC без рачки кочници Педала PVC KLASIK со лежиште Среден погон 40T CR обичен коцка Средна осовина MTB на штраф 5S Ланец 1/2X1/8" MAYA Прстен V1 26/3/8" сив 36 дупки V1.263 Предна глава MTB 36R Задна глава KONTRA 36R  SP.26X1.3/8 (37-590) H-867 D.J Блатгобран метален бел V.. Category: Product #: 1261100 Regular price: 12.490 ден. 12.490 Available from: КРУСЕЛ e-Store