Villager

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-13%
Villager Villi 1200p Електрична косилка за трева
Villager електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2..
3.990 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS