Viper

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Rider 20'' 8112 велосипед
Велосипед 20" 8112 - две бои: сина и темно сина - две кочници(контра кочница) - алумин..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Rider 20'' 8115 велосипед
Велосипед 20" 8115 - две бои: сина(Spiderman) и розева(Hello Kitty) - две кочници(контра кочни..
4.200 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
Rider 20'' BI2003 велосипед
Велосипед 20" BI2003 8057 -две бои: розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски б..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Rider Lady bike Велосипед 28" 8065
Две бои : црвена и бела 18 брзини (менувач SHIMANO). Дупли алуминиумски бандажи V-BRAVE коч..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
-13%
Viper 20'' SUS велосипед
Величина: 20" Пренос: Ланец Механизам: SUNRUN SR ..
6.490 ден.7.499 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
-5%
VIPER E-BIKE 29 XC ел.велосипед
Мотор - S240 AQL централен погонски мотор Мотор без брзина - 36V,3000rpm Номинална мо..
61.999 ден.65.000 ден.
без ДДВ: 52.542 ден.
-25%
Велосипед Bicycle Viper Assault (L)
Модел: Велосипед Viper Assault (L) Рамка: алуминиумска легура Вилушка: челична легура Ром: ..
11.999 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-15%
Велосипед Bicycle Viper Assault (M)
Модел: Велосипед Viper напад (М) Рамка: алуминиумска легура Вилушка: челична легура Ром: легура о..
14.490 ден.16.990 ден.
без ДДВ: 12.280 ден.
-18%
Велосипед Bicycle Viper Gravity - Fat bike (L)
  Модел: Велосипед Viper Гравитација - дебелко / велосипед (L) Рамка: Viper X-500, а..
22.999 ден.27.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-17%
Велосипед VIPER 24 STEEL
 Viper 24″ STEEL XC Frame:  Steel Alloy (челична легура) Crankset:   Alu..
9.900 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Велосипед Viper 29 XC
Модел: Велосипед Viper 29 XC Рамка: Алуминиумска легура на рамка XC 19 ", 142см / 18,5см / 76см Ви..
14.490 ден.
без ДДВ: 12.280 ден.
Велосипед Viper Lady MTB 26
  Model: Велосипед Viper Lady MTB Рам: челичен - 1..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
-11%
Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
  Модел: Bicycle Viper Rebel FS Хидраулични Рамка: XC-400, 135см / 18см / 71см Вилуш..
23.300 ден.26.300 ден.
без ДДВ: 19.746 ден.
-28%
Велосипед Viper Steel XM 26
Модел: Велосипед Viper Steel MTB Рамка: челик Вилушка: челик Рим: Viper XC - 19 " HUB: I & S..
9.990 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Велосипед Viper Super Classic 1
Модел: Велосипед Viper Super Classic 1 Рамка: Viper Steel Frame (18 "средна цевка), 135cm / 18cm / ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед Viper Super Classic 2
Модел: Велосипед Viper Super Classic 2 Модел: Велосипед Viper Super Classic 2 Рамка: Viper Steel F..
7.500 ден.
без ДДВ: 6.356 ден.
Велосипед Viper Talon 26"
Велосипед Viper Talon 26" Рамка: алуминиумска легура на рамка 17 ", Вилушка: Стандардна вилушк..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Велосипед Viper Viper 27.5 XC
Модел: Велосипед Viper 27.5 XC Рамка: алуминиумска легура на рамка 19 ", 142см / 18,5см / 76с..
13.990 ден.
без ДДВ: 11.856 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS