Акција
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-26%
ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина
999 ден.1.359 ден.
999 ден.1.359 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
9.150 ден.12.200 ден.
9.150 ден.12.200 ден.
VIPER Велосипед LADY 700C City
  • VIPER Велосипед LADY 700C City
  • VIPER Велосипед LADY 700C City
  • VIPER Велосипед LADY 700C City
  • VIPER Велосипед LADY 700C City
  • VIPER Велосипед LADY 700C City

VIPER Велосипед LADY 700C City

12.999 ден.14.999 ден.
Потребни наградни поени: 13000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: VIPER Велосипед LADY 700C City
Наградни поени: 330
Достапност: На залиха
Количина:
 

Велосипед во ретро урбан стил со дупла челична рамка

Едноставен шифтер нана десната рачка со 7 брзини

700c бандажи, линеарно распореден систем на кочење за подобро запирање

Корпа на кормилото и багажник над задното тркало

За беспрекорно осветлување поставени се светла напред и назад со динамо систем на задното тркало

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-9%

Распродадено

VENSSINI TORINO велосипед TOR262 26"/22'' сино бела боја VENSSINI TORINO велосипед TOR262 26"/22'' сино бела боја
10.999 ден.9.999 ден.
10.999 ден.9.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив
13.333 ден.11.999 ден.
13.333 ден.11.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE VIPER Велосипед LADY 700C City   Велосипед во ретро урбан стил со дупла челична рамка Едноставен шифтер нана десната рачка со 7 брзини 700c бандажи, линеарно распореден систем на кочење за подобро запирање Корпа на кормилото и багажник над задното тркало За беспрекорно осветлување поставени се светла напред и назад со динамо систем на задното тркало .. Category: Product #: VIPER Велосипед LADY 700C City Regular price: 12.999 ден. 12.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store