Акција
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-6%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
14.990 ден.15.999 ден.
14.990 ден.15.999 ден.
-40%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
899 ден.1.499 ден.
899 ден.1.499 ден.
-10%
Dirt Devil DD 698-3 правосмукалка на батерија
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-7%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
19.499 ден.20.999 ден.
19.499 ден.20.999 ден.
-6%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AEMI R32 Климатизер инвертер
 • VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AEMI R32 Климатизер инвертер
 • VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AEMI R32 Климатизер инвертер
 • VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AEMI R32 Климатизер инвертер

VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AEMI R32 Климатизер инвертер

25.999 ден.
Потребни наградни поени: 30000
Производител: VIVAX
Шифра на производ: VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AEMI R32
Наградни поени: 180
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊE 3,52 KW

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊE 3,81 KW

ЕКОЛОШКИ ПЛИН R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: ЛАДЕЊЕ A++ / ГРЕЕЊЕ A+

SEER КОЕФИЦИЕНТ 6,1

SCOP КОЕФИЦИЕНТ 4,0

ВКЛУЧЕН WIFI

ПРЕДВИДЕНО ОПТЕРЕТУВАЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА ГРЕЕЊЕ 2,3 KW

НИВО НА ЗВУК ПРИ СТАНДАРДНИ УСЛОВИ (ВЕ) 53 DB / (НЕ) 59 DB

ПРОТОК НА ВОЗДУХ 570 M3/H,

КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ 1,2 L/H

БУЧАВА - (ВЕ) 41 DB(A), (НЕ) 56 DB(A),

ПОДРАЧЈЕ НА РАБОТА ОД -15 C ДО +50 C

ФУНКЦИОНАЛНОСТИ:

 • ТУРБО РЕЖИМ,
 • АВТО РЕЖИМ,
 • АВТО РЕСТАРТ,
 • САМОДИЈАГНОСТИКА НА ДЕФЕКТИ,
 • SLEEP РЕЖИМ,
 • SOFT СТАРТ,
 • ТАЈМЕР,
 • LCD ЕКРАН,
 • ФИЛТЕР ЗА ПРАШИНА,
 • ФУНКЦИЈА ИСУШУВАЧ НА ПРЕОСТАНАТА ВЛАГА,
 • СТАРТУВАЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА НИЗОК НАПОН,
 • ЗАШТИТА НА ВЕНТИЛОТ НА НАДВОРЕШНАТА ЕДИНИЦА

ДИМЕНЗИИ / ТЕЖИНА: ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 800 Х 188 Х 275 ММ / 7.2 КГ

НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 770 Х 300 Х 555 ММ / 25.2 КГ

ГАРАНЦИЈА: 36 МЕСЕЦИ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS