Акција
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-5%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A
61.990 ден.64.999 ден.
61.990 ден.64.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200  Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-8%
BEKO FSS 56000W шпорет BEKO FSS 56000W шпорет
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED  Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-12%
GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter
22.999 ден.25.999 ден.
22.999 ден.25.999 ден.
-9%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
VOX BBM4406 Апарат за печење леб
  • VOX BBM4406 Апарат за печење леб

VOX BBM4406 Апарат за печење леб

6.499 ден.
Потребни наградни поени: 6000
Производител: Vox electronics
Шифра на производ: VOX BBM4406 Апарат за печење леб
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:
Категорија Мини пекари
Сила 600 W
Бројот на програмите 12
Goleminata na eden vek leb 700 - 900 грама
LCD/LED екран Да
Keep Warm funkcija Sposobnost da se održi toplina do 60 minuti po završuvanjeto na programata
Memoriska funkcija Sposobnost da se začuvat site funkcii vo slučaj na prekin na električnata energija (15 minuti)
Odložen početok Да
Prilagodliva kontrola na pečenje: Да
Преостанати користи -бенефити Нелеплив отстранлив сад со тефлонска обвивка, Додатоци: контејнер за мерење, лажица за мерење. LED индикација, транспарентно стакло
Гаранција 25 месеци
Димензии на уредот (ШxВxД) 35.8 x 28 x 28.7 цм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 39.6 x 31.6 x 31. 6 цм
Нето тежина 5.5 kg
Вкупна тежина 6.2 кг
BAR-код 8606019605360

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Vox electronics VOX BBM4406 Апарат за печење леб Категорија Мини пекари Сила 600 W Бројот на програмите 12 Goleminata na eden vek leb 700 - 900 грама LCD/LED екран Да Keep Warm funkcija Sposobnost da se održi toplina do 60 minuti po završuvanjeto na programata Memoriska funkcija Sposobnost da se začuvat site funkcii vo slučaj na prekin.. Category: Product #: VOX BBM4406 Апарат за печење леб Regular price: 6.499 ден. 6.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store