Акција
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH12AGC-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH12AGC-K6DNA1A inverter
25.999 ден.29.990 ден.
25.999 ден.29.990 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-8%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-10%
GARDENA Компјутер за вода Made in Germany GARDENA Компјутер за вода Made in Germany
3.150 ден.3.499 ден.
3.150 ден.3.499 ден.
-20%
EXPLORER SPY206  20"/11" велосипед EXPLORER SPY206  20"/11" велосипед
7.199 ден.8.999 ден.
7.199 ден.8.999 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter
34.999 ден.39.999 ден.
34.999 ден.39.999 ден.
VOX Monsoon 2408 правосмукалка
  • VOX Monsoon 2408 правосмукалка

VOX Monsoon 2408 правосмукалка

6.499 ден.7.799 ден.
Потребни наградни поени: 5000
Производител: Vox electronics
Шифра на производ: VOX Monsoon 2408 правосмукалка
Наградни поени: 140
Достапност: На залиха
Количина:
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Карактеристика Вредност
Категорија Правосмукалки
Тип Класичен
Сила 2400 W
Вшмукување 400 W
Капацитет на торба 3.5 л
Регулатор на моќта Да
Тип на цевки Метална
Филтрација ХЕПА 13 Најважната работа во врска со филтрите ХЕПА е висока ефикасност на задржување на честички од нечистотија. При празнење правосмукалка, тие не излегуват од апаратот, туку остануват во филтерот, а од правосмукалката излегува чист воздух.
Определување Индикатор за целосна торба, две четки за употреба (мала и млазница), автоматско намотување на кабелот
Ниво на бучава 60 dB
Бојата Црна
Димензии на уредот (ШxВxД) 46 x 25.5 x 30.6
Димензии на спакован уредот (ШxВxД) 52.5 x 34.5 x 32.5 цм
Нето тежина 5.7 kg
Вкупна тежина 7.5 kg
BAR-код 8606019603465
 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Vox electronics VOX Monsoon 2408 правосмукалка СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Правосмукалки Тип Класичен Сила 2400 W Вшмукување 400 W Капацитет на торба 3.5 л Регулатор на моќта Да Тип на цевки Метална Филтрација ХЕПА 13 Најважната работа во врска со филтрите ХЕПА е вис.. Category: Product #: VOX Monsoon 2408 правосмукалка Regular price: 6.499 ден. 6.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store