Акција
-25%

Распродадено

GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier
2.999 ден.3.999 ден.
2.999 ден.3.999 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-15%
BOSCH GBH 240 Ударен чекан BOSCH GBH 240 Ударен чекан
8.499 ден.9.999 ден.
8.499 ден.9.999 ден.
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-9%
ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА
8.199 ден.8.999 ден.
8.199 ден.8.999 ден.
-7%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
37.100 ден.39.999 ден.
37.100 ден.39.999 ден.
-14%
BLANCO Rondosol BLANCO Rondosol
2.930 ден.3.399 ден.
2.930 ден.3.399 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
VOX SL 123R правосмукалка
  • VOX SL 123R правосмукалка

VOX SL 123R правосмукалка

3.499 ден.3.999 ден.
Потребни наградни поени: 5000
Производител: Vox electronics
Шифра на производ: VOX SL 123r правосмукалка
Наградни поени: 140
Достапност: На залиха
Количина:
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Карактеристика Вредност
Категорија Правосмукалки
Тип Класичен
Сила 1600 W
Вшмукување 260 W
Капацитет на торба 2.5 л
Регулатор на моќта Да
Радиус на акција 11 м
Тип на цевки Метална
HEPA филтрација Не
Додатоци Наставки за мебел и агли
Гаранција 25 месеци
Бојата Црвено-црни
Димензии на уредот (ШxВxД) 46.5 x 28 x 27.6 цм
Димензии на спакован уредот (ШxВxД) 47.50 x 29.00 x 28.60 цм
Нето тежина 3.77 кг
Вкупна тежина 4.77 кг
 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Vox electronics VOX SL 123R правосмукалка СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Правосмукалки Тип Класичен Сила 1600 W Вшмукување 260 W Капацитет на торба 2.5 л Регулатор на моќта Да Радиус на акција 11 м Тип на цевки Метална HEPA филтрација Не .. Category: Product #: VOX SL 123r правосмукалка Regular price: 3.499 ден. 3.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store