Акција
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-17%

Распродадено

Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
14.999 ден.18.000 ден.
14.999 ден.18.000 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"  EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-15%
BOSCH GBH 240 Ударен чекан BOSCH GBH 240 Ударен чекан
8.499 ден.9.999 ден.
8.499 ден.9.999 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-7%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
37.100 ден.39.999 ден.
37.100 ден.39.999 ден.
-15%
Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса
1.190 ден.1.399 ден.
1.190 ден.1.399 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter
34.999 ден.39.999 ден.
34.999 ден.39.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-8%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
VOX SL 309 правосмукалка
  • VOX SL 309 правосмукалка

VOX SL 309 правосмукалка

4.799 ден.5.199 ден.
Потребни наградни поени: 5000
Производител: Vox electronics
Шифра на производ: VOX SL 309 правосмукалка
Наградни поени: 140
Достапност: На залиха
Количина:
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Карактеристика Вредност
Категорија Правосмукалки
Тип Класичен
Сила 1800 W
Вшмукување 360 W
Регулатор на моќта Да
Радиус на акција 11 м
Тип на цевки Метална
HEPA филтрација Најважната работа во врска со филтрите ХЕПА е висока ефикасност на задржување на честички од нечистотија. При празнење правосмукалка, тие не излегуват од апаратот, туку остануват во филтерот, а од правосмукалката излегува чист воздух.
Определување FAIL SAFE
Додатоци Наставки за мебел и агли
Гаранција 25 месеци
Димензии на уредот (ШxВxД) 42.6 x 23.2 x 31.6 цм
Димензии на спакован уредот (ШxВxД) 49 x 32 x 36 cm
Нето тежина 5.5 kg
Вкупна тежина 6.5 кг
BAR-код 8606019602918
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Vox electronics VOX SL 309 правосмукалка СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Правосмукалки Тип Класичен Сила 1800 W Вшмукување 360 W Регулатор на моќта Да Радиус на акција 11 м Тип на цевки Метална HEPA филтрација Најважната работа во врска со филтрите ХЕПА е висок.. Category: Product #: VOX SL 309 правосмукалка Regular price: 4.799 ден. 4.799 Available from: КРУСЕЛ e-Store